آبچسب ایرانچسب(کیلویی ۲۴۰۰۰۰ تومان)

CRAFT TAPE

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
ویژگی‌های محصول
  • تعداد در بسته: 10 عدد
  • طول هر حلقه: ۲۰۰ متر
  • عرض هر حلقه: ۶۰ میلیمتر
  • رنگ: قهوه ای
تعداد
نوع
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

آبچسب ایران چسب به طور معمول برای چسبانیدن لبه های کاغذ آبرنگ برای جلوگیری از تاب برداشتن آن به هنگام نقاشی و یا برای بستن درب کارتن و چسباندن کارتن به کارتن، استفاده می شود .

آبچسب ایران چسب آب چسب نوعی نوار چسب کاغذی می‌باشد که یک طرف آن دارای چسب خشک شده است. برای آن که بتونید از این مدل چسب استفاده کنید حتما باید آن را خیس کنید و سپس بر روی کارتن بزنید. پس از چسباندن این نوار بر روی کارتن، جذب خود کارتن می‌شود. برای خیس کردن این نوع آبچسب کاغذی می‌توانید از دستگاه آبچسب و یا از یک دستمال و اسفنج مرطوب استفاده نمایید. آبچسب کاغذی از کاغذ کرافت به رنگ‌های قهوه ای، خردلی و سفید ساخته می‌شود که برای استفاده از این نوع چسب حتما باید یک طرف آن را که آغشته به چسب خشک است، خیس کنید. این نوع از نوار چسب ها به طور معمول برای بسته بندی و پلمپ انواع کارتن، چسباندن لبه‌های کاغذ جهت جلوگیری از تا شدن استفاده می‌شود. همچنین در کارهای هنری از جمله نقاشی آبرنگ، نقاشی خط، شاسی کشی و کاغذ سازی و آهار مهره نیز کاربرد دارد.

نوارچسب قهوه ای (آبچسب) نوعی نوار است که از کاغذ قهوه ای ساخته شده است. یک سمت آن دارای چسب خشک شده است که شما برای آماده سازی نوار برای استفاده، باید آن را خیس کنید (مانند این که شما درب یک پاکت نامه را برای بستن آن تر می کنید).

آبچسب ایران چسب به طور معمول برای چسبانیدن لبه های کاغذ آبرنگ برای جلوگیری از تاب برداشتن آن به هنگام نقاشی و یا برای بستن درب کارتن و چسباندن کارتن به کارتن، استفاده می شود .

قسمت براق آبچسب، همان قسمتی است که چسب بر روی آن قرار دارد. به جای خیس کردن آن با دهان از یک تکه اسفنج یا پارچه ی مرطوب برای آماده سازی آن استفاده کنید و یا از دستگاه آبچسب زن که مخصوص استفاده برای آبچسب می باشد استفاده نمایید. اسفنج یا پارچه ای را جداگانه برای انجام دادن این کار اختصاص دهید.

آبچسب به صورت رولی در عرض ۶ سانت و طول ۲۰۰ متر به فروش می رسد.

علت استفاده از آبچسب قهوه ای ایران چسب به خاطر این است که به خوبی جذب کارتن شده و در حرارت و آفتاب از کارتن جدا نمیشود در صورتی که چسب های نواری  به راحتی در آفتاب جدا میشوند.

از مهمترین مصارف آبچسب ایران چسب می توان به بسته بندی کارتن ها و بسته های پستی در ابعاد و اندازه های مختلف اشاره کرد.

تعداد در بسته
10 عدد
طول هر حلقه
۲۰۰ متر
عرض هر حلقه
۶۰ میلیمتر
رنگ
قهوه ای
نحوه فروش
کیلویی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...