بایگانی نوشته‌ها


چسب حرارتی چیست؟

چسب حرارتی چیست؟

چسب های حرارتی یکی از محبوب‌ترین چسب‌های ما هستند. چسب حرارتی برای اولین بار در سال 1940 به عنوان بهبود چسب های پایه آب که در آب و هوای مرطوب خراب می شدند، ظاهر شد. یک سوال متداول که از مشتریان خود دریافت می کنیم این است که "چسب حرارتی چیست؟" و این پرسشی است که امروز با جزئیات بیشتری به آن می پردازیم.

چطور چسب طبی را از روی پوست بدن جدا کنیم؟

چطور چسب طبی را از روی پوست بدن جدا کنیم؟

نحوه برداشتن نوارچسب از روی پوست بدن به نظر؛ برداشتن نوارچسب بدون آسیب رساندن به سطح زیرین آن، کار آسانی باشد. اما یادگیری انجام دادن صحیح این کار، به شما این امکان را می دهد تا بدون دردسر، نوارچسب را از شیشه و سایر سطوح سخت و همچنین پوست جدا کنید. تکنیک درست انجام این کار و استفاده از محصولاتی که باعث شل شدن نوارچسب میشود، کمک می کند تا انجام این کار را برای شما آسان تر کند.

چطور نوارچسب را از روی سطوح سخت جدا کنیم؟

چطور نوارچسب را از روی سطوح سخت جدا کنیم؟

نحوه برداشتن نوارچسب از سطوح؛ به نظر برداشتن نوارچسب بدون آسیب رساندن به سطح زیرین آن، کار آسانی باشد. اما یادگیری انجام دادن صحیح این کار، به شما این امکان را می دهد تا بدون دردسر نوارچسب را از شیشه و سایر سطوح سخت و همچنین پوست جدا کنید. تکنیک درست انجام این کار و استفاده از محصولاتی که باعث شل شدن نوارچسب میشود، کمک می کند تا انجام این کار را برای شما آسان تر کند.

چطور چسب مایع و حرارتی را از روی لباس پاک کنیم؟

چطور چسب مایع و حرارتی را از روی لباس پاک کنیم؟

چطور چسب مایع و حرارتی را از روی لباس پاک کنیم؟ معمولا پس از انجام کارهای صنایع دستی یا تعمیر، لکه های چسب بر روی لباس ها ایجاد می شود. با وجود این مشکل به راحتی می توانید پس از آشنایی با فرآیند درست، از شر آن ها خلاص شوید. در این نوشته نحوه پاک کردن چسب های مایع(پایه حلال آب) و چسب های حرارتی را به شما آموزش می دهیم.

نویسنده و تنظیم کننده
امیر جوهرچی
بیش‌تر بخوانید
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...